İlaçlama Hizmetinde bir telefon kadar yakınız
Haşere İlaçlama ve ilaçlama hizmetimiz hakkında detaylı bilgiler almak için bize telefon ile ulaşabilirsiniz
HEMEN ARA!

Sinek İlaçlama

Sinek İlaçlama

Yaşamımızın her alanında karşımıza sıklıkla çıkan sinekler özellikle sıcak havalarda çok hızlı bir şekilde çoğalmaktadır. İnsan kanı ile beslenen sinekler insan sağlığına zararı oldukça fazladır. Eğer sineklerle mücadele edilmezse ve gerekli çevre koruma tedbirleri alınmazsa sürekli çoğalan ve insan yaşamını olumsuz olarak etkileyen bir hal alır. Sinek İlaçlama hizmetimiz ile sineklere kesin çözüm

Sinek ilaçlama da sıvı sinek ilaçları kullanılması gerekir. Bu tip ilaçlama sineklere karşı uzun vadede koruma sağlayan yöntemdir. Sinek ilaçlama ciddi bir planlamadan geçmeli, her ayrıntıyı iyi analiz edilmeli ve sinek ilaçlamasının yapılması gerekir. Uzman olmayan kişiler tarafından yapılan ilaçlama yararlı olmayacaktır.

Sinekler Hakkında Genel Bilgiler

Dünya’da sinekler çift kanatlılar grubuna dahildir. Sineklerin yaklaşık olarak 1 milyondan fazla türü vardır ancak Türkiye’deki sinek sayısı 1170’den fazla olmaktadır. Dişi erkekler 100 ile 300 arası, dişi sinekler ise 300 ile 500 arası larva bırakırlar. Sinekler sıcak havalarda daha fazladır ve sıcak havalardan kandan beslenme özellikleri artış göstermektedir. Bu yüzden yazın sinek ilaçlama kışa oranla daha sık yapılmaktadır.

İlaçlama Hizmetleri için firmamıza ulaşabilirsiniz;
GSM: 0553 557 90 95
Sabit Tel: 0216 397 04 79
Whatsapp: 0553 557 90 95

Sineklerin En Çok Görüldüğü Alanlar

Sinekler genel olarak üreme alanı olarak sulak bölgeleri ve su yataklarını seçmektedir. Ayrıca pis koku olan çöp alanlarında da sıklıkla yaşamaktadırlar. Gündüz iyi bir şekilde beslenemediği zamanlarda kapalı alanların duvar, tavan ve zeminin yanı sıra açık alanlarda ise merdivenler, duvarlar, çöp kovaları, yabani otlar gibi yerlerde dinlenirler. Sineklerin en çok sevdiği alanlar ise tavan ve daha yüksek yapılardır.

Sinekle Mücadele

Sinek ilaçlaması yapılacak olan okul, fabrika, kütüphane, hastane, iş yeri, ev gibi farklı mekanlar ya da gölet, bataklık, dere yatağı gibi açık hava mekanları da olmaktadır. Durum ve alanın özelliğine göre ilaçlama farklılık gösterir.

Hastane, fabrika, okul gibi insanların sürekli olarak içinde bulunduğu ayrıca tahliyesinin mümkün olmadığı yerlerde insan sağlığını etkilemeyecek ve kokusuz olan ilaçlardan yararlanılmaktadır. Ürünlerimiz sağlık bakanlığı onaylı olup hiçbir şekilde insan sağlına zarar verici özellikte değildir.

Sinek ilaçlama işi firmamızın uzman ekibi sayesinde olmaktadır. Eğer sizde evinizde, iş yerinizde veya benzeri mekanlarda sineklerden kurtulmak istiyorsanız Net Çözüm ilaçlama firması hizmetinden yararlanmak için haftanın 7/24 saati bizlere ulaşabilir ve internet sitemiz aracılığıyla soru sorabilir, ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

06 Kasım 2019
Sinek İlaçlama için yorumlar kapalı
398 kez görüntülendi
Etiketler: ,
Translate »
Whatsapptan Ulaş
Call Now ButtonTıkla Ara