İlaçlama Hizmetinde bir telefon kadar yakınız
Haşere İlaçlama ve ilaçlama hizmetimiz hakkında detaylı bilgiler almak için bize telefon ile ulaşabilirsiniz
HEMEN ARA!

Kokulu İlaçlama

Kokulu İlaçlama

Firmamız, Sağlık Bakanlığı onaylı ve ziraat mühendislerinin geliştirdiği ilaçlarla her türlü haşere ilaçlama hizmeti veriyor. Firmamız hızlı, çözüm odaklı ve ekonomik bir faaliyet yürütüyor. Alanında eğitim almış uzman kadromuz ile profesyonel olarak çalışıyoruz. Bu yöntemin yanı sıra, kokusuz ilaçlama, jel ilaçlama gibi teknikler ile her haşereye farklı ilaçlama yapıyoruz. Örneğin deri solunumu yapan haşereler için toz ilaçlama yaparken, akciğer solunumu yapan haşereler için kokulu ilaçlama yapıyoruz. Eğitimli çalışanlarımız haşere sorununuzu en ince ayrıntısına kadar dinliyor ve çözüm odaklı teknikler ile kısa sürede hizmet veriyor.

Kokulu İlaçlama Nedir?

Kokulu ilaçlama, jel ilaçlama ve kokusuz ilaçlama teknikleri ile yok edilmesi mümkün olmayan dirençli haşereler ve böcekler için uygulanan bir yöntemdir. Ziraat mühendisleri tarafından üretilmiş ve bakanlık onaylı sıvı ilaçlar kullanılan kokulu uygulamada, püskürtme yöntemi ile ilaçlama yapılıyor. Çabuk yayılan ve zor yok olan pire, tahta kurusu, akrep ve kene gibi haşerelerden kurtulmak isteyen müşterilerimiz için uyguladığımız bu yöntem, diğer ilaçlama tekniklerine göre daha etkilidir. Su içeriği olan ilaç, püskürtme yoluyla bölgeye sıkılır ve çıkan kokuyu alan haşereler yok olur.

İlaçlama Hizmetleri için firmamıza ulaşabilirsiniz;
GSM: 0553 557 90 95
Sabit Tel: 0216 397 04 79
Whatsapp: 0553 557 90 95

Kokulu İlaçlama Nasıl Yapılır?

Ev, ofis, villa, yazlık, iş yeri, atölye, kiler ve birçok ortamı yuva edinebilen haşereler, insan sağlığını tehdit etmektedir. Özellikle zehirli olabilen akrep, kene gibi zararlılar için bir an önce önlem almak gerekiyor. Tespit edilen haşerenin türüne ve ortama göre bu tekniği uygulanacaksa, ortamın sadece bir kaç saat kapalı kalması yeterlidir. Sağlıklı bir böcek ilaçlama hizmeti için, 4-5 saat zaman yeterlidir. Profesyonel bir şekilde ilaçlama yapıp ortamı 4 saat kadar kapalı tutmak, ciddi oranda başarı sağlamaktadır. Uygulamadan sonra ortamın bir saat kadar havalandırılması yeterlidir. Ardından ortam gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Diğer ilaçlama yöntemi olan ULV ilaçlama hakkında detay bilgi  almak için bu sayfamıza  bakabilirsiniz.

Ekonomik Fiyat, Hızlı Hizmet

Firmamız, profesyonel olarak faaliyet gösteriyor. Her türlü haşere, böcek ve zararlı canlıları yok etmek için eğitimli kadromuz ile 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Piyasadaki diğer ilaçlama firmalarına göre en uygun fiyatları şirketimizde bulabilirsiniz. Hızlı ve %100 müşteri memnuniyeti sağlayan hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Firmamızdan kokulu ilaçlama hizmeti almak istiyorsanız, iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

06 Kasım 2019
Kokulu İlaçlama için yorumlar kapalı
1.076 kez görüntülendi
Etiketler: ,
Translate »
Whatsapptan Ulaş
Call Now ButtonTıkla Ara