İlaçlama Hizmetinde bir telefon kadar yakınız
Haşere İlaçlama ve ilaçlama hizmetimiz hakkında detaylı bilgiler almak için bize telefon ile ulaşabilirsiniz
HEMEN ARA!

Kokusuz İlaçlama

Kokusuz İlaçlama
Kokusuz İlaçlama Nedir?

Kokusuz ilaçlama her türlü haşereden kurtulmak için profesyonel bir şekilde işin uzmanına başvurarak kullanabileceğiniz, sağlık bakanlığından onaylı yeni bir ilaçlama çeşididir. Bu ilaçlama çeşidi renksiz, kokusuz ve en uzun süre kalan işlemdir.

Çoğu insanın kabusu olan haşerelerden en kolay kurtulma yolu ilaçlamadır. Profesyonel bir şekilde hizmet veren firmamız, tüm haşere sorunlarınızda bir telefon kadar uzağınızda…

 Bu ilaçlama türü kokulu ilaçlamaya göre daha iyi ve daha uzun süreli olduğu için kullanımı kolay ve tercih seviyesi fazladır. Özellikle ev ve iş yerlerinde bu ilaçlama türü sık sık kullanılmaktadır. Haşerelerden kesin kurtulmak isteniyorsa sadece ev ve iş yerleri değil, oraya yakın olan yerden böceklerin bulunabileceği her yer ilaçlanmalıdır. Bu sayede haşerelerden uzun bir süre kurtarılabilir.

İlaçlama Hizmetleri için firmamıza ulaşabilirsiniz;
GSM: 0553 557 90 95
Sabit Tel: 0216 397 04 79
Whatsapp: 0553 557 90 95

kokusuz ilaçlama Faydaları Nelerdir?

Kokusuz ilaçlama diğer ilaçlama türlerine kıyasla en uygun ve kolay olanıdır. Eski zamanlarda ilaçlanacak yerde ağır bir koku oluşur ve o yere en az 1-2 gün girilmezdi. Ama bu yöntem sayesinde bu sıkıntı ortadan kalktı, insanları rahatsız etmiyor. Örneğin iş yerinde üretimin durması orası için büyük sıkıntı, ev için ise ilaçlama sonrası yapılması gereken temizlik sıkıntı olabiliyor. Aynı zamanda koku ve renk olmadığı için insan sağlığını tehdit etmiyor ve uygulanan yerde iz bırakmıyor.

Her ne kadar insan sağlığına zarar vermese bile en az yarım ya da 1 saat oradan uzaklaşılmalı ilacın etkisini en iyi şekilde çıkarmasını beklemenizi tavsiye ederiz. Kokusuz ilaçlama kullanılırken ilaca asla el ile temas edilmemelidir. Akut yol ile ilaç alınmamalıdır. Aynı zamanda açık gıdaların üzerine ilaçlama yapılmamalı ve ilaçlama yapılan gıdalar asla yenilmemelidir.

Diğer ilaçlama yöntemi Kokulu ilaçlama hakkında merak ettikleriniz,

ilaçlama sonrası neler yapılmamalı

İlaçlama sonrası dip bucak temizlik yapılmamalı ve ilaçlanan yer havalandırılmalıdır. Ekibimiz titizlik konusunda son derece iyi ve dikkatlidir. Aynı zamanda ekibimiz size ilaçlama hakkında bilgi verecek, ilaçlama sonrası yapılması gerekenleri anlatacaktır. Uzman ekibimiz, insan sağlığına fazlasıyla önem veren ve işini ciddiyetle yapan kişilerden oluşmaktadır. Eğer yazımızı okuduktan sonra denemek isterseniz bizi tercih edebilirsiniz. Kokusuz ilaçlama hizmetlerimiz için 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.

06 Kasım 2019
Kokusuz İlaçlama için yorumlar kapalı
1.158 kez görüntülendi
Etiketler: ,
Translate »
Whatsapptan Ulaş
Call Now ButtonTıkla Ara