İlaçlama Hizmetinde bir telefon kadar yakınız
Haşere İlaçlama ve ilaçlama hizmetimiz hakkında detaylı bilgiler almak için bize telefon ile ulaşabilirsiniz
HEMEN ARA!

Jel İlaçlama

Jel İlaçlama

Yeni bir hizmet olan jel ilaçlama, böcek ve haşere türleri için kullanılır. Bu hizmeti verirken oldukça profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Hamam böceği, oryantal böcek ve benzeri gibi haşerelerin hepsi için kullanılır. Belirtili bir kokusu olmadığından dolayı mekanları terk etmeye gerek yoktur. Genel olarak kullanılan alanlarının içerisinde ise böceklerin dolaştığı yerler bulunmaktadır. Bu alanlara sıkılan jel olduğu için dikkatli bir şekilde pervazlar, çatlaklar, delik, dolap gibi alanlarda kullanılmaktadır. Hem geniş yüzeylere verdiğimiz hizmet hem de küçük alanlarda kullandığımız hizmeti 7/24 kesintisiz bir şekilde sunmaktayız. Bu konu hakkında daha fazla bilgi alabilmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

İlaçlama Hizmetleri için firmamıza ulaşabilirsiniz;
GSM: 0553 557 90 95
Sabit Tel: 0216 397 04 79
Whatsapp: 0553 557 90 95

Jel İlaçlama Nedir?

Evinizin içerisinde bulunan böceklerden kokusuz bir şekilde kurtulmak için oldukça önemlidir. Küçük bir makine ile çalışan bu ilaç için doğru teknik uygulamak oldukça önemlidir. Birinci adım olarak bölge üzerinde bulunan böceklerin türlerini belirlemeniz gerekir. Size uygun olabilmesi durumunda kullanılır ve profesyonel bir şekilde böceklerden kurtulmuş olursunuz. Aynı zamanda uygulama aşaması oldukça kısa süreler içerisinde yapılarak vaktiniz sizde tutulmaktadır.

Jel İlaçlama Faydaları Nelerdir?

Birçok faydası bulunan jel ilaçlama, oldukça iyi ve hızlı sonuç gösteren bir yöntemdir. Şirketimize başvurmanız halinde hızlı bir şekilde müdahale ederiz. Kısa süre içerisinde %100 başarı sağlanır. Böceklerin sıklıkla üremesi ve çoğalmasını önlemek için tavsiye edilen en etkili ve hızlı yöntemdir. Haşerelerin geçebileceği bölgelere belirli süreler içerisinde sürülen jel ilaçlama ile zararlı olabilecek birçok böcek türünün önüne geçmiş olunur. Ortamı havalandırma ve jelin olduğu alanı terk etme gibi bir ihtiyacınız olmaz.

Diğer ilaçlama yöntemi Kokusuz ilaçlama hakkında merak ettikleriniz, 

Kullanımı

Jel ilacı kullanmanızda, ilacın kalitesi, markası vb. gibi birçok etken söz konusudur. Aynı zamanda kullanılan teknikler ile böceklerin kökü kurutulur. İlacı temin etmeniz ve kullanılan küçük tabancası ile kullanmanız oldukça önemlidir. Bunun için ise ellerinize eldiven takmanız ve korunmanız gerekir. Eğer profesyonel bir yardım almak istiyorsanız bu alanda yapmış olduğumuz hizmetleri ve referanslarımızı inceleyebilirsiniz. Hem profesyonel hem de uygun ve kaliteli bir hizmet verilir. Böylelikle jel ilaçlama hizmetlerimiz için bize ulaşın.

jel ilaçlama
jel ilaçlama
06 Kasım 2019
Jel İlaçlama için yorumlar kapalı
1.247 kez görüntülendi
Etiketler: ,
Translate »
Whatsapptan Ulaş
Call Now ButtonTıkla Ara