İlaçlama Hizmetinde bir telefon kadar yakınız
Haşere İlaçlama ve ilaçlama hizmetimiz hakkında detaylı bilgiler almak için bize telefon ile ulaşabilirsiniz
HEMEN ARA!

ULV İlaçlama

ULV İlaçlama

ULV ilaçlama nedir? Evlerimizde ortaya çıkan ve bizlere rahatsızlık vermenin yanında hastalıklara da davetiye çıkaran haşere ve kanatlı böcekler, ekosistem için oldukça önemli fakat bizler için yerine göre zararlıdırlar. Bu haşerelerden kurtulmak için birçok yol bulunur. Bu yollardan en güveniliri ve kesin sonuç vereni ilaçlama yöntemidir.

Yeni teknolojik ürünler ve gelişen teknikler ile ilaçlama cihazları ve ilaç içeriklerinde de büyük gelişmeler yaşanmıştır. Temas ettiği böceği anında imha eden ilaçlar sayesinde artık böcek ve haşereler sorun olmaktan çıkıyor. Evinizi, ofisinizi veya sahip olduğunuz herhangi bir alanı ilaçlatarak haşere ve böceklerden temizlemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. En son ilaçlama teknolojilerinden olan ULV ilaçlama cihazları ile sorununuzu kısa süre içerisinde çözüyor ve sizi haşerelerden kurtarıyoruz.

İlaçlama Hizmetleri için firmamıza ulaşabilirsiniz;
GSM: 0553 557 90 95
Sabit Tel: 0216 397 04 79
Whatsapp: 0553 557 90 95

ULV İlaçlama Nedir?

ULV ilaçlama, en son teknoloji ilaçlama cihazlarından olan ve içerisinde bulunan ilaç sıvısını 20-50 mikron damla büyüklüğü arasında uygulayan cihazlardır. İçerisinde su ve ilaç bulunan bu cihazlar ile uygulanan ilaç, havada daha uzun süre asılı kalır ve bu sayede haşerelerin ölümü kesin ve hızlı bir şekilde gerçekleşir. 3- 6 saat aralığında yere düşen ilaç, daha sonra temas eden haşereler için de ölümcüldür. Bu yöntem içerisinde kullanılan ilaçların LD50 değerleri çok yüksek olduğu için insan sağlığına herhangi bir tehdit oluşturmazlar. Ayrıca işlem sonrasında herhangi bir temizlik işlemi gerekmez.

Diğer ilaçlama yöntemimiz olan Jel ilaçlama konusunda bilgi sahibi olmak ister misiniz?

ULV İlaçlama Faydaları

UlV ilaçlama ile haşerelerden hızlı ve kolay bir şekilde kurtulmanın yanı sıra, sonrasında herhangi bir temizlik yapmak zorunda da kalmazsınız. Son derece ince şekilde havaya püskürtülen bu yöntem ile her türlü haşere ve böcekten kısa ve kalıcı bir şekilde kurtulabilirsiniz. ULV ilaçlama ile gerçekleştirilen işlemler uzman ekiplerimiz tarafından itina ile yapılır. Çevreye veya insan sağlığına herhangi bir sorun oluşmaz. Evinizde bulunan her türlü haşere ve böcekten kurtulmak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim İçin

hizmetlerimiz için bizim ile 7/24 iletişim kurabilirsiniz. İletişim ve başvuru sonrasında, mümkün olan en kısa sürede ilaçlama işlemi gerçekleştirilir ve haşereler ortadan kaldırılır.

06 Kasım 2019
ULV İlaçlama için yorumlar kapalı
1.216 kez görüntülendi
Etiketler: ,
Translate »
Whatsapptan Ulaş
Call Now ButtonTıkla Ara