İlaçlama Hizmetinde bir telefon kadar yakınız
Haşere İlaçlama ve ilaçlama hizmetimiz hakkında detaylı bilgiler almak için bize telefon ile ulaşabilirsiniz
HEMEN ARA!

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Net Çözüm ilaçlama 2014 yılında kurulmuştur. Web sitemiz üzerinden hizmetlerimiz, haşereler, sertifikalarımız, foto galeri ve videolarımız hakkında bilgileri edinebilirsiniz.

Firmamız olarak Pire, sinek, tahta kurusu, örümcek, kulağa kaçan, kemirgenler, kene, karınca, hamam böceği, gümüşçün böceği, kırkayak vb gibi haşerlerin ilaçlama hizmeti vermekteyiz.
Firmamızın ISO:9001, hizmet yeterlilik belgesi, fumigasyon opreratorü, mesul müdür sertifikası gibi birçok yeterlilik belgesi bulunmaktadır.

Eğitim Alanları (Okul, Üniversite, Yurt vb.) İlaçlama, Ev, Konut, Bina İlaçlama, Hastane, Sağlık Ocağı ve Sağlık Kuruluşları, Gıda Tesisleri İlaçlama – Restoran, Kafe, Catering Firmaları, Gıda Üretim Tesisleri, Fabrika İlaçlama gibi mekanların ilaçlama hizmetini yapmaktayız.
İstanbul ili bütün ilçelerine hizmet vermekteyiz.

GAZİ ÖZTAŞ
GENEL MÜDÜR

Neden Bizi Seçmelisiniz?

İşinizi kazanmak ve eve sanki kendi evimiz gibi bakmak için çok çalışacağız. Yalnızca en iyi ve en etkin ürünleri ve ekipmanları kullanırız ve müşterilerimizin ve çevremizin güvenliğini üstlenmek için kararlıyız.Teknisyenlerimiz derhal, nazik ve iyi eğitilmişlerdir. Zararlı sorunlarınız ortadan kalktığından beklentilerinizin aşılabileceğinden emin olabilirsiniz!İstenmeyen zararlıların evinizi işgal etmesini önlemek ve önlemek için tutarlı, proaktif bir yaklaşım gereklidir. Net Pest ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş etkili bir hizmet planı geliştirmesine izin verin. Bugün bizi arayın ve bu sinir bozucu zararlılardan evinizi geri alın!

İlaçlama Hizmetleri için firmamıza ulaşabilirsiniz;
GSM: 0553 557 90 95
Sabit Tel: 0216 397 04 79
Whatsapp: 0553 557 90 95


iletişim Bilgilerimiz için Netçözüm ilaçlama iletişim sayfamıza ulaşabilirsiniz.

Yetki belgelerimiz ile her zaman etkili ilaçlama. Belgelerimize buradan göz atabilirsiniz.

İlaçlama ve dezenfeksiyon hizmetinde NET ÇÖZÜM İlaçlama
Translate »
Whatsapptan Ulaş
Tıkla Ara