İlaçlama Hizmetinde bir telefon kadar yakınız
Haşere İlaçlama ve ilaçlama hizmetimiz hakkında detaylı bilgiler almak için bize telefon ile ulaşabilirsiniz
HEMEN ARA!

Tahta Kurdu İlaçlama

Tahta Kurdu İlaçlama

Evlerde yaşayan pek çok haşere vardır. Bu haşereler insanların yaşam konforunu olumsuz yönde etkilemektedir. Her türlü haşere için en kaliteli hizmeti veren firmamız, Net Çözüm, tahta kurdu ilaçlama konusunda da en doğru ve garantili hizmeti vermektedir. Tahta kurusu, hamam böceği, pire, gibi haşereler yanında, evlerde hızla çoğalan tahta kurdu sorun oluşturan bir başka haşeredir. Firmamız, haşere türüne uygun ilaçlar kullanarak, en iyi ve kesin sonuçlara ulaşmaktadır.

Tahta Kurdu Nedir?

Evlerin nispeten serin yerlerinde yaşayan, kahverengi bir böcektir. Bu böcekler, evlerin ahşap mobilyalarında yaşamaktadır. Başka haşereler gibi, tahta kurdu da kısa sürede hızlı bir şekilde çoğalmaktadır. Bundan ötürü, erkenden tedbir alarak ilaçlama yapmak gereklidir.

İlaçlama Hizmetleri için firmamıza ulaşabilirsiniz;
GSM: 0553 557 90 95
Sabit Tel: 0216 397 04 79
Whatsapp: 0553 557 90 95

Tahta Kurdu İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Firmamız, yılların deneyimine sahip bir firmadır. Bu sebeple her tür haşere için, en uygun ilacı, en uygun dozda kullanarak en iyi sonuca ulaşıyoruz. Firmamız, gerektiği yerde, jel, gerektiği yerde sıvı ilaçlar kullanmaktadır. Firmamızın deneyimli personeli, tahta kurdu ilaçlama konusunda da doğru ilacı kullanarak garantili hizmet vermektedir. Yaptığımız ilaçlama ile tahta kurdunun yaşam alanlarına temas ediyor ve yumurtalarının da yok olmasını sağlıyoruz.

Garantili Haşere İlaçlama Hizmeti

Uzun yıllardan beri sektörde yer alan firmamız, haşere ilaçlama alanında etkili hizmetler vermektedir. Tahta kurusu, hamam böceği, pire, kalorifer böceği, tahta kurdu gibi böcekler ve fare gibi kemirgenler için firmamız tarafından kaliteli ilaçlama hizmeti verilmektedir. Firmamız, deneyimli personeli ile faaliyet göstermektedir. Uygun ekipman, uygun ilaçlar ile kesin sonuçlar elde etmekteyiz. Firmamızın sağladığı, tahta kurdu ilaçlama hizmetinden faydalanmak için 7/24 bizlere ulaşmanız mümkündür. Sizlerden gelen çağrılara kısa süre içinde yanıt veriyor ve sorununuzu kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz.

06 Kasım 2019
Tahta Kurdu İlaçlama için yorumlar kapalı
983 kez görüntülendi
Translate »
Whatsapptan Ulaş
Call Now ButtonTıkla Ara