İlaçlama Hizmetinde bir telefon kadar yakınız
Haşere İlaçlama ve ilaçlama hizmetimiz hakkında detaylı bilgiler almak için bize telefon ile ulaşabilirsiniz
HEMEN ARA!

Sivri Sinek İlaçlama

Sivri Sinek İlaçlama

Geniş bir bölgedeki insanlar sivrisinekler tarafından rahatsız edilmekte ve yaymış oldukları virüslerden hastalanmaktadır. Net çözüm olarak sivri sinek ilaçlama hizmetimizle çok geniş alanlarda güvenli, hızlı ve verimli müdahale etmek için çalışıyoruz.

Kontrol ve Yok Etme İşlemleri

Her türlü sivrisineklerin virüs taşıyan larvaları ile birlikte hızla azaltan ürünlerle alanlarınızı temizlemekte etkili oluyoruz. Yok etme uygulamaları sivri sinek ilaçlama programımızın bir parçası olarak popülasyonlarını azaltmak üzere çalışmaktadır. Yetkililerimiz hangi böcek ilacının işlemi sorunsuz sonuç vereceği konusunda eğitimlidir. Çalışmalarımız hedef bölgedeki sivri sinek ilaçlama direnci testlerinin sonuçlarına dayandırıyoruz. Bu testlerin sonucunda önlemeye yönelik kesin sonuçlar alıyoruz.

İlaçlama Hizmetleri için firmamıza ulaşabilirsiniz;
GSM: 0553 557 90 95
Sabit Tel: 0216 397 04 79
Whatsapp: 0553 557 90 95

En İyi Metotlarımız

Havadan püskürtme, sivrisineklerin kontrolüne yönelik çözümün yalnızca bir kısmıdır ve bu yöntem geniş bir alana yayan sivrisinek sayısını hızla azaltabilen bir yöntemdir. Büyük alanların hızlı bir şekilde ele alınması gerektiğinde en etkili yöntemdir. Her yöntemimizi sivrisinek sayısını hızla azaltmak için kontrol programının bir parçası olarak kullanıyoruz. Sivri sinek ilaçlama programımız şunları içermektedir.

  • Atılan kaplar ve yağmur olukları gibi sivrisinek yaşam alanlarını ortadan kaldırmak için kaynakların azaltılması,
  • Mümkünse nemli alanlar, kapalı alanlar gibi yoğun üreme alanları temizleme,
  • Tescilli böcek kovucular ve koruyucu giysiler giyerek sivrisinek ısırıklarının önlenmesine yönelik toplum eğitimi çalışmaları.

Çalışmalarımızda Kesin Çözüm

Sivri sinek ilaçlama çalışmalarımız deneysel değildir. Her türlü kayıtlı böcek öldürücüler kullanarak ilaçlama yapıyoruz. Kullanılan ilaçlar etiket talimatlarına göre kullanıldığından etkinlikleri ve güvenlikleri garantidir. Sivrisineklerin kontrolüne yardımcı olmak için birçok yerleşim bölgesinde çalışmalar yürütüyoruz. Tarım arazileri gibi yetiştiricilik yapılan yerlerin sulak olması neticesinde sivrisinek üreme alanları artmaktadır. Bu alanlarda yapmış olduğumuz ilaçlama çalışmaları ile kaynakta yok etme işlemlerini kesin olarak sonuçlandırmaktayız.

Sivrisinek kontrolü için uygulamalarımızın organik mahsul ve hayvanların organik durumunu etkilemeyeceğini belirtmek isteriz. Hizmet çeşitliliğimiz 7/24 devam etmekte olup istediğiniz zaman iletişim kurarak ilaçlama talep edebilirsiniz.

06 Kasım 2019
Sivri Sinek İlaçlama için yorumlar kapalı
438 kez görüntülendi
Etiketler: , ,
Translate »
Whatsapptan Ulaş
Tıkla Ara