İlaçlama Hizmetinde bir telefon kadar yakınız
Haşere İlaçlama ve ilaçlama hizmetimiz hakkında detaylı bilgiler almak için bize telefon ile ulaşabilirsiniz
HEMEN ARA!

Böcek İlaçlama

Böcek İlaçlama

Havaların ısınmasıyla birlikte haşereler gün yüzüne çıkmaya başlar. Yaşam alanlarında kötü bir görüntüye neden olurken, birçok hastalığın bulaşmasına da neden olur. Ayrıca ev ya da ofislerde bıraktıkları dışkılar kötü bir kokuya neden olur. Firmamız dünya sağlık örgütünün belirlediği standartlarda ürünler kullanarak ilaçlama yapar. İlaçlama esnasında tüm iş güvenliği önlemleri alınır. Böcek ilaçlama firmamız yetkili personel ile ilaçlama hizmeti verir. Güvenli ilaçlama çok önemlidir. İlacın kalitesi ve çevreye zarar vermemesi aynı zamanda da böceklere direk etki göstermesi gerekir.

İlaçlama Nasıl Yapılır?
Firmamız ilaçlama şeklini haşerelerin türüne göre belirler.  İlaçlama yapmadan önce keşif amaçlı haşerenin türü tespit edilir. İlaçlama püskürtme şeklinde her alana uygulanır. İlaçlama yapıldıktan belli bir süre sonra ev havalandırılır ve teslim edilir. Firmamız haşerenin türüne göre bazen ikinci ilaçlama yapabilmektedir. İlk ilaçlamada böcekler ölürken yumurtaları kalır. İkincil ilaçlama bunun için önemlidir. Ama her zamana ikincil ilaçlama yapılmaz.

İlaçlama Hizmetleri için firmamıza ulaşabilirsiniz;
GSM: 0553 557 90 95
Sabit Tel: 0216 397 04 79
Whatsapp: 0553 557 90 95

İlaçlama Yapıldıktan Sonra Temizlik Yapılır Mı?
İlaçlama yapıldıktan hemen sonra sulu temizlik yapılmamalıdır. En az 2 gün bekleyip daha sonra temizlik yapabilirsiniz. Firmamız seçtiği ürünleri insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde seçer. Böcek ilaçlama için kullanılan malzemeler firmamız tarafından temin edilir.

İlaçlama Dozu Nasıl Ayarlanır?
İlaç dozu ilaçlama yapacak personel tarafından ayarlanır. Böcek ilaçlama bazı kurallar doğrultusunda ve belli standartlara uygun olarak yapılır. Böcek ilaçlama firmamız kaliteli ilaçlar kullanarak insan ve çevre sağlığını korur. Firmamız uzman kadrosuyla haftanın yedi günü hizmet verir. Firmamızın hizmetlerinden yararlanmak için 7/24 firmamıza ulaşabilirsiniz. Böcek ilaçlama fiyatları evin büyüklüğüne ve ilaçlanacak alana göre değişir. İlaçlama hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için firmamızla iletişime geçerek fiyat bilgisi alabilirsiniz.

06 Kasım 2019
Böcek İlaçlama için yorumlar kapalı
337 kez görüntülendi
Etiketler: ,
Translate »
Whatsapptan Ulaş
Call Now ButtonTıkla Ara