İlaçlama Hizmetinde bir telefon kadar yakınız
  Haşere İlaçlama ve ilaçlama hizmetimiz hakkında detaylı bilgiler almak için bize ulaşabilirsiniz
  İLETİŞİM

  Pendik İlaçlama

  Pendik İlaçlama

  İnsan sağlığına zarar veren birçok haşere ile ev ve iş yerlerimizde ortamda bulunmaktayız. Bu zararlılar nedeni ile ülkemizde birçok kişi çeşitli hastalıklarla mücadele etmekte, hatta bu hastalıkların bazıları ölümle bile sonuçlanmaktadır. Firmamız, Pendik ilaçlama şirketi olarak sektörün en çok talep gören ve lider firmasıdır. Firma olarak tüm haşerelere karşı etkin mücadele yapmaktayız. Firma olarak Pendik ilaçlama sektörünün en tecrübeli ve geniş ağa sahip olan şirketiz. Kullandığımız tüm haşere yok edici ilaçlar, sağlık bakanlığı onaylıdır ve ortamdaki diğer canlılara kesinlikle zarar vermemektedir.

  Hizmetlerimiz

  Firmamız, Pendik ilaçlama sektörünün en tecrübeli personel kadrosu ile şu hizmetleri vermektedir:

  1. Fumigasyon ilaçlama (ortamdaki zararlıların ısı ve gaz ile yok edilme işlemi)
  2. Kemirgen ilaçlama
  3. Bahçe ve açık alanlarda sürüngen ilaçlama
  4. Dezenfeksiyon ve hijyen temizlik
  5. ULV ilaçlama
  6. Jel ilaçlama
  7. Kokulu ve kokusuz ilaçlama

  İlaçlama Hizmetleri için firmamıza ulaşabilirsiniz;
  GSM: 0553 557 90 95
  Sabit Tel: 0216 397 04 79
  Whatsapp: 0553 557 90 95

  Uygulama Safhalarımız

  Firma olarak, zararlı haşerelerle mücadelemizi üç aşamada yapmaktayız. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz:

  1. İnceleme: Müşterilerimizle irtibata geçerek sorunlu mekanlara en kısa sürede ulaşıyoruz. Daha sonra profesyonel ekibimiz, mekanı genel olarak inceleyerek haşerelerin mekanı ne kadar istila ettiğini tespit ederler. Haşerelerin yoğunluğu ve cinsleri tespit edildikten sonra ise, kullanılacak ilacın cinsi, uygulama yöntemi ve dozu belirlenir.
  2. Uygulama: Ekibimiz haşerelerin toplu olarak bulunduğu (yuvalarını) tespit ederek, daha önceden hazırladıkları ilaçlarla ilaçlama işlemini yaparlar. Ayrıca, sürekli gezdikleri yerler de ilaçlanarak, bir daha bu bölgelere uzun süre gelmemeleri sağlanır.
  3. Takip ve Kontrol: İlaçlama işleminden belirli bir süre sonunda (ilacın ve haşerenin durumuna göre belirliyoruz), haşerelerin durumunu kontrol ediyoruz. Bu işlemden sonra belirli aralıklarla takip ve kontrol yaparak, müşterilerimizi durum ve bir sonraki ilaçlama ile ilgi bilgilendiriyoruz.

  Diğer Hususlar

  Firma olarak tüm işlemlerimizi yasal ve gerekli belgelere sahip olarak yapmaktayız. İşlemlerimiz firmamızın garantisi altındadır. Müşterilerimize verdiğimiz süre içinde haşere görünmesi durumunda, ücretsiz olarak tekrar ilaçlama yapıyoruz. Firmamız sektördeki en uygun ilaçlama fiyatlarını uygulamaktadır. İlaçlama hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

  03 Kasım 2019
  Pendik İlaçlama için yorumlar kapalı
  1 kez görüntülendi
  Sohbeti başlat
  Merhaba size nasıl yardımcı olabilirim
  Powered by