İlaçlama Hizmetinde bir telefon kadar yakınız
  Haşere İlaçlama ve ilaçlama hizmetimiz hakkında detaylı bilgiler almak için bize ulaşabilirsiniz
  İLETİŞİM

  Beykoz İlaçlama

  Beykoz İlaçlama

  Havaların ısınmasıyla birlikte haşereler, karıncalar ve diğer böcek türleri gün yüzüne çıkmaya başlar. Bu tür küçük canlılar insanların yaşam alanlarında kötü bir görüntüye neden olurken, birçok hastalığın bulaşmasına da neden olur.

  Özellikle bağışıklık sistem direnci zayıf olan bebek ve yaşlıların bulunduğu mekanlarda hastalıkların yayılmasını kolaylaştırırlar. Ayrıca ev ya da ofislerde bıraktıkları dışkılar kötü bir kokuya neden olur. Firmamız dünya sağlık örgütünün belirlediği standartlarda ilaçlama malzemeleri kullanarak ilaçlama yapar. İlaçlama sırasında her türlü iş güvenliği önlemleri alınır. Beykoz ilaçlama firmamız alanında uzman personel ile ilaçlama hizmeti verir. İlaçlama sırasında kullanılan ilacın kalitesi ve çevreye zarar vermemesi aynı zamanda da böcekler üzerine hızlı etki göstermesi gerekir.

  İlaçlama Nasıl Yapılır?
  Firmamız ilaçlama şeklini haşerelerin cinsine göre belirler. Beykoz ilaçlama firmamız ilaçlama işlemine başlamadan önce keşif amaçlı haşerelerin bulunduğu mekanı inceler. Buna göre de ilaçlama yöntemi belirlenir. Firmamız püskürtme ve jel şeklinde kokulu ya da kokusuz ilaçlama yapar. İlaçlama yapıldıktan sonra belirli bir süre ev havalandırılır. Beykoz ilaçlama olarak haşerenin türüne göre bazen ikincil ilaçlama yapıyoruz. İlk ilaçlamada böcekler ölürken yumurtaları kalır. İkincil ilaçlama bunun için önemlidir.

  İlaçlama Hizmetleri için firmamıza ulaşabilirsiniz;
  GSM: 0553 557 90 95
  Sabit Tel: 0216 397 04 79
  Whatsapp: 0553 557 90 95

  İlaçlama Yapıldıktan Sonra Temizlik Yapılır mı?
  İlaçlama yapıldıktan hemen sonra sulu temizlik yapılmamalıdır. En az 2 gün bekleyip daha sonra temizlik yapabilirsiniz. Firmamızın kullandığı ürünler insan sağlığına zarar vermeyen sadece böcek ve haşereler üzerine etkili olan ilaçlardır. İlaçlama için kullanılan malzemelerin hepsi firmamız tarafından temin edilir.

  İlaçlama Dozu Nasıl Ayarlanır?
  İlaç dozu ilaçlama yapacak personel tarafından ayarlanır. Böcek ilaçlama bazı kurallar doğrultusunda ve belli standartlara uygun olarak yapılır. Firmamız kaliteli ilaçlar kullanarak insan ve çevre sağlığını korur. Firmamız uzman kadrosuyla haftanın yedi günü hizmet verir. Firmamızın hizmetlerinden yararlanmak için 7/24 firmamıza ulaşabilirsiniz.

  03 Kasım 2019
  Beykoz İlaçlama için yorumlar kapalı
  2 kez görüntülendi
  Sohbeti başlat
  Merhaba size nasıl yardımcı olabilirim
  Powered by