İlaçlama Hizmetinde bir telefon kadar yakınız
  Haşere İlaçlama ve ilaçlama hizmetimiz hakkında detaylı bilgiler almak için bize ulaşabilirsiniz
  İLETİŞİM

  Tuzla İlaçlama

  Tuzla İlaçlama

  Yaz mevsiminin yaklaşması ile haşereler de gün yüzüne çıkmaya başladı. Hemen hemen her evde ansızın bir köşeden çıkan böcekler bazen çok sinir bozucu olabilir. İnsanların yaşam alanlarını etkilediği gibi aynı zamanda sağlık açısından da tehlikeli saçabilir. Bulundukları ortama dışkılarını bırakarak çeşitli hastalıklara ve kokulara davetiye çıkarmaktadır. Tuzla İlaçlama bu konuda en deneyimli ilaçlama firmalarından bir tanesidir. İlaçlama yapılan evlerde gerekli tüm önlemler alınmaktadır. Bu konuda güvenli ve dikkatli olunması gerekir. İlaçlama firmamız profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir.

  İlaçlama Hizmetleri için firmamıza ulaşabilirsiniz;
  GSM: 0553 557 90 95
  Sabit Tel: 0216 397 04 79
  Whatsapp: 0553 557 90 95

  İlaçlama Nasıl Yapılır?

  Haşerelerin ve böceklerin türüne göre ayrı ayrı ilaçlama uygulanır. İlaçlama yapılmadan önce böceklerin evin hangi bölümünden çıktığı belirlenerek ona göre ve ilaçlama uygulanır. Firmamız tarafından gönderilen ekipler özel kıyafetler giyerek ilaçlama yapılır. İlaçlama hizmeti özel ekipmanlar ile püskürtme sistemi ile yapılır. Firma gerekli gördüğü takdirde ilaçlama işlemi iki defa uygulanabilir. İkinci defa ilaçlama da haşerelerin kesin olarak bitirilmesi demektir. İlaçlama yapılan evin belli bir süre havalandırılması gerekir. Tuzla ilaçlama firması ilaçlama sonrası gerekli bilgileri ev sahibine vermektedir.

  İlaçlama Sonrası Neler Yapılır?

  İlaçlama yapılan ortam da kapı ve pencereler açılarak belli bir süre bekletilir. Daha sonra ilaç kalıntılarından ve böceklerden arınmak için temizlik yapılır. Firmanın yaptığı ilaçlama hizmetinin insan sağlığına hiçbir zararı yoktur. Güvenli ve kaliteli hizmet almak isteyen kişilerin ilk tercihidir.

  Yapılan İlaçlamanın Ayarı Nasıl Yapılır?

  İlaçlama yapılan ortamın büyüklüğü ve küçüklüğü önemlidir. Tuzla İlaçlama firması bazı kullar doğrultusunda hizmet vermektedir. İlaçlama dozu da haşerelerin çokluğuna ve türüne göre değişir. İnatçı ve sürekli türeyen haşereler için doz haftada iki defa uygulanır. Ardından dezenfekte ilaçlama yapılır. Firmamızın hizmetinden 7/24 firma hizmetinden yararlanmak mümkündür. Daha detaylı bilgi almak için İnternet sitesinden araştırma yapılabilir.

  03 Kasım 2019
  Tuzla İlaçlama için yorumlar kapalı
  2 kez görüntülendi
  Sohbeti başlat
  Merhaba size nasıl yardımcı olabilirim
  Powered by