İlaçlama Hizmetinde bir telefon kadar yakınız
Haşere İlaçlama ve ilaçlama hizmetimiz hakkında detaylı bilgiler almak için bize telefon ile ulaşabilirsiniz
HEMEN ARA!

Gıda Tesisleri İlaçlama

Gıda Tesisleri İlaçlama

Gıda tesisleri ilaçlama; Restoran, Kafe, Catering Firmaları, Gıda Üretim Tesislerini kapsamaktadır. Yer alan yasal yürürlükler gereği; ilaçlama şartı son derece önem kazanan bir husus olarak karşınıza çıkabilir. Bilmediğiniz ya da gözünüzden kaçan bu durumu düzeltmek için hala geç değil. Biz, Net Çözüm olarak bu konuda sizlere her daim hizmet sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İlaçlamanın en ince detayları dahi, konusunda uzman personeller tarafından uygulamalar ile planlanıyor. Bulunduğunuz sektörde göz önüne alınarak; böcek ilaçlamalarında insan sağlığına herhangi bir olumsuz etki göstermeyecek olan ilaçları kullanıyoruz.

İlaçlama Hizmetleri için firmamıza ulaşabilirsiniz;
GSM: 0553 557 90 95
Sabit Tel: 0216 397 04 79
Whatsapp: 0553 557 90 95

iletişim Bilgilerimiz için Netçözüm ilaçlama iletişim sayfamıza ulaşabilirsiniz

Farelerin Düşmanı İlaçlamalar

Gıda sektöründe fare ile iç içe olan bir işletme kesinlikle büyük cezalar ile karşılaşabilir. Bu tarz bir cezanın başınıza gelememesi adına; sizlere Net Çözüm olarak, net çözümler sunuyoruz. Farelerin mekânınıza yaklaşmasını önleyecek tüm ilaç uygulamalarının tekniklerini sizlerle paylaşabiliriz.

Gıda Tesislerinde Haşerata Dikkat

Gıda hizmeti veren işletmelerin, konumları ve de verdikleri hizmet kalitesi her ne olursa olsun; zorunlu olarak yaptırmaları gerekli olan ve de ilgili bakanlıklar tarafından denetime tutulan temizlik genelgesine uygunluk süreçleri, çok özen gösterilerek takip edilmesi gereken bir süreçtir. Biz, gıda tesisleri ilaçlama uygulamaları konusunda, sizlere böceklerden ve de farklı haşeratlardan kurtulmanız için her önlemi alabilecek bir kapasitede olduğumuzu göstermek istiyoruz.

Gıda Sektörlerinde İlaçlama Neden Gerekli?

İnsanlara gıda üretimi ve de servisi yapan tüm kuruluşların bakanlık denetimlerinden geçmesi için bu tarz ilaçlamaları güvenilir firmalardan yaptırması gerekli ise; piyasada bizim size sunacağımız ilaçlamada kullanılan karışımlar kadar güvenilir karışımlar kullanan firmalar bulunmuyor. Dolayısı ile bizimle çalışmak için randevu alabilir ya da gıda sektöründe ki ilaçlama hizmetlerinden yararlanmak sizlere ne kazandırıyor öğrenmek için günün her saatinde çağrı merkezimiz ile iletişim halinde olabilirsiniz.

06 Kasım 2019
Gıda Tesisleri İlaçlama için yorumlar kapalı
687 kez görüntülendi
Translate »
Whatsapptan Ulaş
Call Now ButtonTıkla Ara