İlaçlama Hizmetinde bir telefon kadar yakınız
Haşere İlaçlama ve ilaçlama hizmetimiz hakkında detaylı bilgiler almak için bize telefon ile ulaşabilirsiniz
HEMEN ARA!

Ev, Konut, Bina İlaçlama Nasıl Yapılır?

Ev, Konut, Bina İlaçlama Nasıl Yapılır?

Çeşitli hastalıklara neden olan zararlı haşerelerle mücadelenin en iyi yöntemi, ev ilaçlama olmaktadır. Birçok firmanın yanlış ilaçlama sonucunda ise, haşereler üremeye devam etmekte ve ortamda yaşayan canlılara da zarar verilmektedir. Firmamız haşerelerle mücadelede sektörde markalaşmış ve lider konumdadır. Tüm personelimiz, gerekli eğitim ve sertifikaları almış, konularında yılların tecrübesine sahiptir. Haşere ilaçlama için kullandığımız tüm ilaçlar, sağlık bakanlığının yönetmeliklerine uygun ve onaylı markalardır.

Ev ve Konut İlaçlaması Nasıl Yapılır?


Ev ve konut ilaçlamaları içinde canlılar yaşadığından, çok daha fazla hassasiyet gösterilmesi gereken bir konudur. Firmamız konunun bilincinde olarak, bu ilaçlamaları şu şekilde yapmaktadır:
1. Öncelikle ilaçlama yapacağımız ev ve konutları inceleyerek, haşere durumunu belirlemekteyiz. Bu belirlememiz, haşere cinsi, popülasyonu ve büyüklüklerine göre yapılmaktadır.
2. Daha sonra evin büyüklüğü ve ilaçlanacak bölgeler de hesaplanarak, kullanılacak ilaçlama yöntemini ve miktarını belirliyoruz. Evlerde, özellikle de içinde yaşanılan evlerde kokusuz ve sıvı ilaçlama yöntemini uygulamaktayız.
3. Müşterilerimizden uygun oldukları bir tarih için randevu alarak, ekibimizle zararlı haşerelerin yuvalarını ve gezdikleri bölgeleri ilaçlıyoruz. İlaçlama sonrasında ise, yaklaşık yarım saat kadar evin boşaltılmasını ve kapalı kalmasını istiyoruz.
4. Belirlenen süre sonunda ise ev ve konutlar havalandırıldıktan sonra kullanılmaya başlanıyor. İlacın etkisinin daha uzun süre kalması için, temizlik esnasında ilaçlama yapılan bölgelerin yıkanmamasını veya suyla temizlenmemesini tavsiye ediyoruz.

İlaçlama Hizmetleri için firmamıza ulaşabilirsiniz;
GSM: 0553 557 90 95
Sabit Tel: 0216 397 04 79
Whatsapp: 0553 557 90 95

iletişim Bilgilerimiz için Netçözüm ilaçlama iletişim sayfamıza ulaşabilirsiniz

Bina İlaçlaması Nasıl Yapılır?


Firma olarak bina ilaçlamasında, dairelerin tümünün de aynı zamanda ilaçlanmasını önermekteyiz. Bina ilaçlamasını ise, evler için kullandığımız ilaç miktarından daha fazla oranda ilaçla yapmaktayız. Bina ilaçlamalarımızda, merdiven boşlukları, daire kapı eşikleri, çatı aralıkları ve bodrumlar ile istek halinde ve varsa bahçeleri de ilaçlamaktayız.
Diğer Hususlar
Firma olarak, ev, konut ve bina ilaçlamalarımızı garantili olarak gerçekleştiriyoruz ve garanti süremizde oluşacak olumsuzluklarda ücretsiz aynı ilaçlamayı tekrarlıyoruz. Ev, konut ve bina ilaçlama hizmetimizden yararlanmak için 7/24 bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

06 Kasım 2019
Ev, Konut, Bina İlaçlama Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
642 kez görüntülendi
Translate »
Whatsapptan Ulaş
Call Now ButtonTıkla Ara