Sık Sorulan Sorular

Firmamız ya da hizmetlerimiz ile ilgili aklınıza takılan soruların cevaplarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

İşinizi kazanmak ve eve sanki kendi evimiz gibi bakmak için çok çalışacağız. Yalnızca en iyi ve en etkin ürünleri ve ekipmanları kullanırız ve müşterilerimizin ve çevremizin güvenliğini üstlenmek için kararlıyız.Teknisyenlerimiz derhal, nazik ve iyi eğitilmişlerdir. Zararlı sorunlarınız ortadan kalktığından beklentilerinizin aşılabileceğinden emin olabilirsiniz!İstenmeyen zararlıların evinizi işgal etmesini önlemek ve önlemek için tutarlı, proaktif bir yaklaşım gereklidir. Net Pest ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş etkili bir hizmet planı geliştirmesine izin verin. Bugün bizi arayın ve bu sinir bozucu zararlılardan evinizi geri alın!

Sinek ve Sivrisineklerden Kurtulabilir Misiniz?

Hayır. Bu zararlılar ürünümüzle temasa girerse öleceklerdir. Bununla birlikte, komşunuzun mülkiyetinden içeri girdikleri için kontrol etmek zordur. Sivrisineklerin kontrol altına alınması için en iyi yöntem, evinizin dört bir yanındaki suyun tamamını kaldırmaktır. Sinekleri azaltmak için, çim kupürlerini ve evcil hayvan pisliğini alın. Ayrıca, çöp tenekesinde bir kapak tutun ve sık sık boşaltılmasına dikkat edin.

Her Bir Serviste Evimin İç Kısmını Tedavi Etmem Gerekiyor Mu Yoksa Sadece Dışa Servis Verebiliyor Musunuz?

Hizmetimizi, ihtiyaç ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştireceğiz. Müşterilerimizin çoğu, evlerinin dışını yalnızca her bir servisten almamızı tercih ediyor. Bazı müşteriler iç ve dış her servis yapılmasını istiyor. İç zararlıları kontrol altında tuttuğumuzda, böcekleri dışarıda tutmak için üç ayda bir dış servis yeterli olacaktır. İç hizmete şimdiye kadar ihtiyaç duyulursa, ek bir ücret ödemeden bunu size mutlulukla sağlayacağız.

Hizmetimizi Kullanırsanız, Yine Evinizde Başka Bir Böcek Görmeyeceğiniz Anlamına Mı Geliyor?

Hayır. Net Çözüm, mevcut en iyi haşere kontrol hizmetini sunar ve size zararsız bir ortam sunmak için gayret gösteririz. Bununla birlikte zararlılar, evinize çeşitli şekillerde girebilir: bagaj, bakkal torbaları, evcil hayvanlar, kıyafetler, havadan vs. Haşere zararlıları evinize sürekli yollar arıyor ve bazen de “gizlice” içeri giriyor olabilirler.

Her Çeyrekte Dışarı Çıkmak Zorunda Mısın? Yılda Bir ya da İki Kez Çıkmaz Mısın?

Hatalar yapışkan ve sürekli evinize giden yolları arıyor. Sinir bozucu zararlılardan kurtulmak ve onları evinizden uzak tutmak için düzenli bir servis gereklidir. Zararlı madde geliştirme döngüsünü kırmak için düzenli bir servis de gereklidir. Böcek yumurtaları zararlıları kontrol etmek için kullandığımız malzemelere karşı dirençlidir. Dolayısıyla “tek seferlik” bir hizmet yetişkin nüfusu kontrol edecektir. Yakında, yumurtalar ağza gelecek ve kare birine geri döneceksiniz. Düzenli bir hizmet anlaşması, istenmeyen zararlılardan yıl boyu koruma sağlayacaktır. Profesyonellere sunulan nispeten kısa ürünler nedeniyle düzenli bir servis de gereklidir. Engel Zararlıları Kontrolü yalnızca Çevre Koruma Kurumu’na kayıtlı olan ürünleri kullanmaktadır. Bu ürünler kısa sürede (genellikle 60 ila 90 gün arasında) “yıkılır” ve etkinliklerini kaybederler. Dolayısıyla, düzenli olarak üç ayda bir hizmet vermek, garanti verebilmenin tek yoludur. Her çeyrekte (sezonda bir kez) geri dönüp Net Çözüm evinizin çevresinde yenileyeceğiz. Bunu yaparak, evinizi ve ailenizi sürekli içeri girmeye çalışan can sıkıcı zararlılardan koruyacağız. Zararlılardan kurtulmak, bir bahçeyi yememekle benzer-düzenli bakım yapılmaksızın sorun geri dönmeye devam edecektir.

Net Çözüm Pest Kontrol Hizmetlerinde Herhangi Bir Garanti Sunuyor Mu?

Evet. Net Çözüm , düzenli olarak planlanan servis çağrılarınızdan memnuniyetinizi garanti eder. Düzenli tarifeli hizmetler arasında ek bir servise ihtiyaç duyarsanız, Net Çözüm eve geri dönecek ve ek ücret ödemeden tekrar hizmet verecektir. Tekrarlanan girişimlerden sonra, NetÇözüm, zararlı sorununuzu çözemezse, en son ödemenizi size iade ederiz.

Firmamız hizmetleri hakkında bilgi almak ya da hizmet almak için hemen servis talebi oluşturun!