Eğitim Alanları (Okul, Üniversite, Yurt Vb.) İlaçlama

Eğitim kurumları bakım ve temizlik kontrollerini periyodik olarak yapmak zorundadır. Eğitim kurumları hijyen konularında gerekli hassasiyeti göstermedikleri takdirde bulaşıcı pek çok hastalığın kaynağı olurlar. Özellikle haşere konusu hijyen bakımından önemli bir temizlik aşaması olarak okul, yurt, kreş ve üniversitelerde dikkate alınmaktadır. Bu haşereler için kişisel ve genel temizliğin yanı sıra çevre temizliğinin önemine vurgu yapılır.
Biz bu temizlik aşamalarının son halkası olup talepler doğrultusunda haşerelerden kurtulmak isteyen eğitim alanlarına hizmet veririz.

Hizmetler
Haşereler hızlı üreyen ve hızlı yayılan binlerce türü olan canlılardır. Haşerelerin bulunduğu alanlar, bahçe ve kapalı alanlardır. İnsanın olduğu her yerde haşereler de vardır. Eğitim alanlarında da hizmet veren firmamız var olan haşerelerden eğitim alanlarını haşerelerden kurtarmak amacıyla ilaçlama yapar ve bu ilaçlama esnasında gerekli hassasiyeti gösterir.
Net Çözüm firması olarak biz, bu alanlara ayrı bir hassasiyet göstermekte öğrencilerin etkilenmemeleri için bu alanları öğrencinin olmadığı zamanlara denk getirir ve en dip köşe ve deliklere kadar ilaçlarız. Firmamız ilaçlama konusunda uzman ekip ve malzemeye sahip olup, haşereler arasında yer alan pire, karınca, sinek ve cinsleri, hamam böceği, kene vb. haşereleri yuvasında yok etme bilgi ve deneyimine sahiptir.

İlaçlama Hizmetleri için firmamıza ulaşabilirsiniz;
GSM: 0553 557 90 95
Sabit Tel: 0216 397 04 79
Whatsapp: 0553 557 90 95

Haşere Zararları
Bahsi geçen haşereler eğitim alanları olarak bilinen okul, yurt, kreş, üniversite gibi bölümlerde daha fazla görülür. Gerekli temizlik ve hijyen konuları yeterince alınmadığında bu haşereler hızlı çoğalır. Kaşıntı, ısırma izi, kızarıklık, ağrı, mide bulantısı gibi durumların aynı yer de yoğun yaşanması o bölgelerin haşere istilasına uğradığının kanıtı olmaktadır. Böyle bir durumda o bölgenin ve tüm eğitim alanının ilaçlanması gerekir.

Profesyonel Destek
Eğitim alanlarında gerekli kurallara uyup, gerekli tedbirler alınmasına rağmen haşereler halen ortamda yoğun şekilde bulunuyor ise profesyonel bir destek almak gerekir. Bu profesyonel destek haşerenin kendisi dahil bulunduğu yuvalardaki yumurtalarına kadar yok edilmek amacı için zorunludur. Bu profesyonel desteği sağlayan firmamız okullardaki haşerelerin kökünü kazıyacaktır. Eğitim alanları ilaçlama hizmetinden yararlanmak için firmamız 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.